Plany stołów

W naszej ofercie znaleźć można również tablice z planem stołów weselnych.

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala gościom bardzo szybko znaleźć swoje miejsce przy stole.

Ze względu na lepszą czytelność wszystkie tablice z planem stołów dostępne są w formacie 70x100 cm.

Jak dokonać zamówienia

To bardzo proste! Wystarczy wysłać maila na adres biuro@projektownia.org.pl, w tytule wpisać nazwę planu stołów (na przykład: Plan stołów 02B itp.), w treści podać wszystkie istotne informacje, a więc: rodzajów stołów (okągłe, prostokątne), ilość stołów wraz z przyporządkowaną do nich numeracją i listą gości (plik word lub txt - notatnik), a także adres, na który ma zostać dostarczona przesyłka. Zrobiony projekt odeślemy Państwu na maila do akceptacj (w ciągu 1-4 dni roboczych). Następnie dokonują Państwo płatności na wskazany przez nas numer konta, a my wysyłamy zamówienie na podany przez Państwa w mailu adres. Do ceny planu stołów należy doliczyć cenę przesyłki - 20zł. Następnie, określoną kwotę należy wpłacić na konto. Należy pamiętać, że przedstawione wyżej plany stołów stanowią wersję poglądową, a ich wygląd ze względu na zmienną liczbę stolików i gości może ulec zmianie - stąd właśnie odsyłamy Państwu na maila projekt do akceptacji. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż PROJEKTOWNIA nie uwzględnia reklamacji dotyczących błędów w danych personalnych po zatwierdzeniu projektu. Dlatego uprzejmie prosimy o dokładne ich sprawdzenie celem uniknięcia nieporozumień.

Nasze konto:
Malwina Klupczyńska
ul.Poprzeczna 1, 98-300 Wieluń

nr konta: PL 15 1020 4564 0000 5402 0058 9390
*Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu płatności.
*Do ceny planu stołów należy doliczyć cenę przesyłki - 20zł

W tytule przelewu prosimy o wpisanie następującej treści:  
Na przykład: Plan stołów 02B (Imię i Nazwisko)

Zamów projekt indywidualny

Jeśli nie spodobał się Państwu żaden z naszych pomysłów istnieje również możliwość zamówienia u nas indywidualnej tablicy z planem stołów weselnych.

Wystarczy, że prześlą nam Państwo na maila biuro@projektownia.org.pl swoje własne wytyczne, inspiracje czy też motyw przewodni jaki będzie dominował na weselu (na przykład w formie pdf, czy też jpg). Dodatkowo w treści wiadomości e-mail należy podać wszystkie istotne informacje, a więc: rodzajów stołów (okągłe, prostokątne), ilość stołów wraz z przyporządkowaną do nich numeracją i listą gości (plik word lub txt - notatnik), a także adres, na który ma zostać dostarczona przesyłka. My skontaktujemy się z Państwem żeby ustalić szczegóły. Zrobiony projekt odeślemy Państwu na maila do akceptacj (w ciągu 1-4 dni roboczych), w dwóch wariantach, z których należy wybrać jeden. W razie konieczności wprowadzamy niezbędne poprawki. Następnie dokonują Państwo płatności na wskazany przez nas numer konta, a my wysyłamy zamówienie na podany przez Państwa w mailu adres.

Jednocześnie PROJEKTOWNIA zastrzega sobie prawo autorskie do projektów, co w szczególności oznacza możliwość ich reprodukowania oraz dalszej sprzedaży.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż PROJEKTOWNIA nie uwzględnia reklamacji dotyczących błędów w danych personalnych po zatwierdzeniu projektu. Dlatego uprzejmie prosimy o dokładne ich sprawdzenie celem uniknięcia nieporozumień.

Cena projektu indywidualnego bez ramy: 219zł*
Cena projektu indywidualnego z ramą: 319zł*
*Podane ceny są cenami brutto

Nasze konto:
Malwina Klupczyńska
ul.Poprzeczna 1, 98-300 Wieluń

nr konta: PL 15 1020 4564 0000 5402 0058 9390
*Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu płatności.
*Do ceny planu stołów należy doliczyć cenę przesyłki - 20zł.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie następującej treści:
Plan stołów - projekt indywidualny (Imię i Nazwisko)

Wysyłka

Celem jak najlepszego zabezpieczenia plakaty bez ramy pakowane są w tekturową tubę ochronną. Czas realizacji zamówienia to około 7 dni roboczych - od zaksięgowania wpłaty i ustalenia szczegółów (nie licząc czasu dostawy). Plakaty są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki na terenie Polski to 20zł, który należy doliczyć do całego zamówienia.

Zwroty i reklamacje

Wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres mailowy: biuro@projektowania.org.pl